За Нас

Нарачај онлајн

За нас

2001

PIzza metro

 

Пица Метро има долга традиција уште од 2001година и е лоцирана во срцето на Битола. Добредојдени сте да ги пробате нашите вкусни специјалитети, готвени со многу љубов кои ќе Ве освојат уште од првиот залак.

Ладен сендвич

Секогаш правени со свежи состојки.

Пица

Најразлични комбинации и прави погодоци.

Паста

Уникатнен и неверојатен спој на вкусови.

Пијалоци

За вистинско освежување и перфектен спој со храната.

logo
+389 47 233 544

Широк Сокак 18, Битола, Р. Македонија

РАБОТНО ВРЕМЕ:

Недела- Четврток  09:00 – 00:00

Петок –  Недела 09:00 – 01:00

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1200 ДЕНАРИ

Нарачај онлајн

АДРЕСА

Широк Сокак 18, Битола, Р. Македонија

СЛЕДЕТЕ НЕ

КОНТАКТ

contact@pizzametro.mk
047-234-288