Мени

Доручек

Запечен тост - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 150ден.

(леб со кашкавал и домат)

Мекици- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 130ден.

(со сирење)

Мекици- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 120ден.

(со џем)

logo

Крем панцерота - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 100ден.

(со еурокрем)

Омлет- - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 140ден.

(со сирење на тост леб)

logo

Панцерота со мелено месо- - - - - - - - - - - - - -120ден.

logo

Панцерота со шунка и кашкавал- - - - - - - - - -120ден.

logo

Панцерота со сирење - - - - - - - - - - - - - - - - - 120ден.

Предјадења и мезиња

Паниран кромид- - - - - - - - - - - - - - - - - - - 140ден.

(со сос од сенф и мед)

Панирани пилешки стапчиња(200г)- - - - - 220ден.

(со сос од сенф и мед, помфрит)

Ќофтенца(200г)- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 170ден.

(со сос од мајонез и лук)

Чипс од тиквички (200г)- - - - - - - - - - - - - - 170ден.

Помфрит(300г)- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -100ден.

(со сос од сенф и мед, помфрит)

Помфрит со сирење(300г)- - - - - - - - - - - - 140ден.

logo

Помфрит веџис(300г)- - - - - - - - - - - - - - - -140ден.

Печурки(250г) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 180ден.

Полнети печурки (250г)- - - - - - - - - - - - - - 230ден.

(со фета, сланина, чаден кашкавал)

Пржени пилешки крилца- - - - - - - - - - - - - 200ден.

(со тартар сос и помфрит)

logo

Боговско мезе- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 590ден.

(пршута, моцарела сушени домати, лепче)

Биено сирење- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 240ден.

Похован кашкавал(200г)- - - - - - - - - - - - - - - 190ден.

(со тартар сос)

logo

Лепче со лук и кашкавал (300г)- - - - - - - - - - 170ден.

(со сос од мајонез и лук)

logo

Панцерота со мелено месо- - - - - - - - - - - - - -180ден.

logo

Панцерота со шунка и кашкавал- - - - - - - - - -180ден.

logo

Панцерота со сирење - - - - - - - - - - - - - - - - - 180ден.

Солени палачинки во грне- - - - - - - - - - - - - - 220ден.

со сирење, јајца, павлака / со шунка, кашкавал, печурки, доматен сос

logo

Црн патлиџан- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -180ден.

(со доматен сос, лук, моцарела, босилек, интегрално лепче)

logo

Запечена брокула- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -220ден.

(брокула, кашкавал, павлака, зачини, интегрално лепче)

logo

Фурнаринки- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 70ден.

Салати

Тиро(300г) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -140ден.

(павлака, фета сирење, зачини, феферонки)

logo

Таратур(300г) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -140 ден.

(павлака, краставица и лук)

logo

Шопска- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -150ден.

(домат, краставица, кромид, пиперка, сирење)

Грчка - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -160ден.

(домат, краставица, кромид, маслинки, фета сирење, прелив)

logo

Зелка и морков- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 110ден.

Мимоза- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 150ден.

(зелена салата, краставица, кромид, варено јајце, прелив)

logo

Мешана- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -130 ден.

(зелена салата, зелка, морков, домат, краставица)

Витаминска- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 130ден.

(зелка, морков, цвекло, краставица)

с. Црнеец - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 160ден.

(зелена салата, домат, маслинки, сирење, луто пиперче)

Овчко сирење (120г)- - - - - - - - - - - - - - - - - - - 140ден.

Каприс- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 220ден.

(домат, моцарела, прелив)

logo

Ница- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 220ден.

(зелена салата, туна, домат, маслинки, варено јајце, кромид, крутони, прелив)

Шарена- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -200ден.

(зелена салата, домат, морков, лепче со тиро, прелив)

logo

Италијанска- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 200ден.

(тестенини, зелена салата, домат, кашкавал, шунка, крутони, прелив)

Цезар- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 240ден.

(зелена салата, пилешко месо, пекорино, домат, јајце, крутони, прелив)

Медитеранска- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -240ден.

(зелена салата, цвекло, пршута, фета сирење, прелив)

Брокула - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 210ден.

(брокула, брусница, сончоглед, пекорино, кромид, прелив)

Сирења во фурна

Класик- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -220ден.

(фета сирење, кашкавал, доматен сос, лепче)

Бело- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -220ден.

(фета сирење, кашкавал, павлака, зачини, лепче)

Сирење со сланина- - - - - - - - - - - - - - - - - -250ден.

(фета сирење, кашкавал, сланина, доматен сос, лепче)

Летно сирење- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -250ден.

(сирење, свежи печурки, пиперка, домат, магдонос, лепче)

logo

Чадено сирење- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -250ден.

(фета сирење, чаден кашкавал, доматен сос, лепче)

Чили сирење- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 270ден.

(мелено месо во лут доматен сос, кашкавал, лепче)

logo

Екстра сирење - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -290ден.

(фета сирење, печурки, сланина, јајце, кашкавал, доматен сос, лепче)

Сендвичи

Сендвич- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 190ден.

(со мајонез, кашкавал, шунка, домат, зелена салата)

logo

Сендвич - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -220ден.

(со мајонез, кашкавал, кулен домат)

logo

Сендвич - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -190ден.

(со кајмак и врат)

logo

Сендвич - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 230ден.

(со кајмак и пршута)

Сендвич Вегетаријански- - - - - - - - - - - - - - - - 200ден.

(со павлака, сирење, маслинка, зелена салата, варено јајце)

logo

Сендвич - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 150ден.

(со панирани пилешки стапчиња, павлака, мајонез)

Сендвич - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 180ден.

(со пршута, мајонез, кашкавал, домат, зелена салата)

Клуб сендвич- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -180ден.

(тост леб, мајонез, кашкавал, шунка, зелена салата, домат, помфрит)

Тестенини

Шпагети болоњезе - - - - - - - - - - - - - - - - - -250ден.

(тестенини, пармезан, доматен сос, сос со мелено месо)

Таљатели карбонара- - - - - - - - - - - - - - - - -250ден.

(тестенини, бел сос, шунка, чаден кашкавал)

logo

Гратинирани тортелини- - - - - - - - - - - - - - 250ден.

(полнети тестенини, бел сос со малку лук, кашкавал)

logo

Макарони со сирење - - - - - - - - - - - - - - - - 250ден.

(тестенини, сирење, јајца, павлака)

logo

Макарони во бел сос- - - - - - - - - - - - - - - - 270ден.

(тестенини пене, павлака за готвење, кашкавал, презла)

logo

Лазањи- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 280ден.

(тестенини, кашкавал, доматен сос со мелено месо)

Тестенини- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -280 ден.

(со пилешко, брокула и пекорино)

logo

Паста арабиата- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 240ден.

(тестенини со лут доматен сос, лук и други зачини)

logo

Ладна паста со туна - - - - - - - - - - - - - - - - - - 240ден.

(тестенини, туна, мајонез, кромид и пиперка)

Четири сирења- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 270ден.

(тестенини, кашкавал, моцарела, сино сирење, пармезан)

Пици

logo

Маргарита

(доматен сос, кашкавал, оригано)
16cm - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -150ден.
24cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 200ден.
30cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 260ден.
80cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 690ден.

logo

Вегетаријана

(доматен сос, кашкавал, печурки, пиперка, кромид, оригано)
16cm - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -160ден.
24cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 230ден.
30cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 290ден.
80cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 760ден.

Капричиоза

(доматен сос, кашкавал, печурки, шунка, оригано)
16cm - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -160ден.
24cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 250ден.
30cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 310ден.
80cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 820ден.

logo

Хаваи

(доматен сос, кашкавал, шунка, ананас)
16cm - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -160ден.
24cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 250ден.
30cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 310ден.
80cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 820ден.

Олива

(доматен сос, кашкавал, сирење, маслинки,магдонос)
16cm - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -160ден.
24cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 230ден.
30cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 290ден.
80cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 760ден.

Пеперони

(доматен сос, кашкавал, кулен, кромид, пиперка печурки,оригано)
16cm - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -170ден.
24cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 270ден.
30cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 350ден.
80cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 920ден.

Сланинарка

(доматен сос, кашкавал, сланина, печурки, оригано)
16cm - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -170ден.
24cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 270ден.
30cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 350ден.
80cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 920ден.

logo

Максимус

(доматен сос, кашкавал, шунка, врат, сланина, печурки, маслинки, павлака)
16cm - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -180ден.
24cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 300ден.
30cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 380ден.
80cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 1050ден.

logo

Тоно

(доматен сос, кашкавал, туна, кромид, оригано)
16cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 160ден.
24cm- - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 230ден.
30cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 290ден.
80cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -760ден.

logo

Кватро Стаџоне

(доматен сос, кашкавал, шунка, врат, чајна, печурки, оригано)
16cm - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 170ден.
24cm - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 270ден.
30cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -350ден.
80cm - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 920ден.

logo

Пица со врат

(доматен сос, кашкавал, печурки, врат, оригано)
16cm - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 170ден.
24cm - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 270ден.
30cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 350ден.
80cm - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 920ден.

logo

Пршуто

(доматен сос, кашкавал, пршута, печурки)
16cm - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 180ден.
24cm- - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 320ден.
30cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 390ден.
80cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 1250ден.

Пица со тиквички

(кашкавал, тикве, нане, пекорино, лук, маслиново масло)
16cm - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 160ден.
24cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -250ден.
30cm- - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 310ден.
80cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -820ден.

logo

Пица четири сирења

(моцарела, пармезан, сино сирење, кашкавал, домат)
16cm - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 160ден.
24cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -250ден.
30cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -310ден.
80cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -820ден.

Пица со брокула

(кашкавал, чаден кашкавал, брокула, домат)
16cm - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 160ден.
24cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -250ден.
30cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -310ден.
80cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -820ден.

logo

Рустик

(доматен сос, кашкавал, чајна, лук, печурки, оригано)
16cm - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 180ден.
24cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -270ден.
30cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -350ден.
80cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -920ден.

Специјалитети

Пита Дафина- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 310ден.

(со болоњезе сос, кашкавал, зелена салата, луто пиперче)

logo

Пита со сушени домати

(сушени домати, павлака, јајце, кашкавал, маслинки, магдонос)
24cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 250ден.
30cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 310ден.

logo

Oригинална италијанска маргарита

(домати, моцарела, босилек, маслиново масло)
24cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 250ден.
30cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 300ден.

logo

Интегрална пица – посна

(интегрално тесто, доматен сос, растителен кашкавал, свежи печурки, маслинки)
24cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 220ден.
30cm- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 260ден.

logo

Тавче Метро- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -330ден.

(свинска удина (200 гр.), печурки, кашкавал, корнишони, сува пиперка, сос)

logo

Пилешко (200г)

во кари сос и ориз- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 270ден.
во соја сос со зеленчук и ориз - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 280ден.

Пита Бела- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 310ден.

(кашкавал, јајце, сланина, луто пиперче)

logo

Пилешки стек (200г)

со помфрит- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 220ден.
во сос од кашкавал со сенф и ориз - - - - - - - - - - - - - - - - - -280ден.
во сос од плаво сирење, брусница и помфрит- - - - - - - - -320ден.

logo

Пилешко гиро - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -250ден.

(пилешки стек (200г), помфрит, павлака, сенф, кечап, домат, кромид, пица лебче, зачини)

logo

Свинско (200г) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 280ден.

(во соја сос со зеленчук и ориз)

logo

Пастрмајлија (200г) - - - - - - - - - - - - - - - - - - 280ден.

(со пилешко, брокула и пекорино)

logo

Пастрмајлија плус

свинска удина (200г), кашкавал, печурки - - - - - - - - - - - - - - - 310ден.
пилешки стек (200г), кашкавал печурки - - - - - - - - - - - - - - - - 310ден.

Десерти

Чоколадна коцка- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 90ден.

logo

Крем панцерота- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -140ден.

(со еурокрем)

logo

Палачинка- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 110ден.

(со јаболко и цимет)

Палачинка- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -130ден.

(со еурокрем и банана)

logo

Палачинка- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -100ден.

(со џем од јагода и шлаг)

Пченица(200г) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -90 ден.

(со орев и шлаг)

Напитоци (топли/ладни)

Македонско кафе- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -40ден.

logo

Еспресо- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 50ден.

logo

Долго еспресо - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -50ден.

logo

Макијато- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -60ден.

logo

Какао- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 60ден.

logo

Долго макијато- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 60ден.

Нескафе - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -80ден.

logo

Инстант капучино - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -80ден.

logo

Чај - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 50ден.

Додатоци

logo

Тиро(50г)- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -30ден.

logo

Мајонез(30г)- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 20ден.

logo

Тартар(30г)- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 30ден.

logo

Сос сенф и мед(30г)- - - - - - - - - - - - - - - - - -40ден.

logo

Сос мајонез и лук(30г)- - - - - - - - - - - - - - - - 30ден.

logo

Павлака(50г)- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -30ден.

logo

Јајце- - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - 30ден.

logo

Феферонки- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -30ден.

logo

Луто свежо пиперче- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 30ден.

logo

Лепче фуркаринка- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 30ден.

logo

Фурнаринка зачинета- - - - - - - - - - - - - - - - - - - 50ден.

logo

Интегрални фурнаринки зачинети- - - - - - - - - -60ден.

logo

Кечап

мал - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 20ден.
голем- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 50ден.

logo

Џем(30г)- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -30ден.

logo

Тост леб (1 парче)- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 10ден.

logo

Пармезан(20г)- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 40ден.

АДРЕСА

Широк Сокак 18, Битола, Македонија

СЛЕДЕТЕ НЕ

КОНТАКТ

contact@pizzametro.mk
047-234-288